FilmWeb StopKlatka
Strona Główna
Okładki A-E
Okładki F-K
Okładki L-P
Okładki Q-U
Okładki V-#
Oprogramowanie
Linki
Księga Życzeń
TopLista
Kolekcja okładek Szorty.Pl


.::
eXtreme Movie Manager 2.4 build 1
Program służy do katalogowania zbiorów filmów.Pozwala katalogować filmy w formacie DivX, XviD, DVD, VHS, SVHS, VCD, DVD-R i LaserDisc ze szczegółami. Program pozwala tworzyć bazę danych o filmach i aktorach. Potrafi importować informacje o filmie z wielu baz internetowych w tym polskich, m.in. stopklatka. Program ma oczywiście polski interfejs.Status: shareware.
Program do pobrania: Tutaj.:: Ant Movie Catalog 3.4.2
Program do katalogowania zbiorów filmów. Program odczytuje samodzielnie informacje z pliku z filmem i potrafi importować informacje o filmie i okładki z internetu.Jeden z najlepszych darmowych programów tego typu.
Program do pobrania: Tutaj


.:: Filmoteka 1.28
Program do katalogowania filmów. Wyszukuje, rozpoznaje i łatwo dodaje wiele formatów divx i audio do bazy. Wszystkie informacje rozpisuje w oddzielnych kolumnach. Program umożliwia import plików z excela oraz eksport danych do plików tekstowych i excela. Filmoteka umożliwia pobieranie danych o filmach z internetu z 4 polskich serwisów wraz z okładkami. Program ten umożliwa łatwą edycję, szybkie przeglądanie i sortowanie informacji oraz wyszukiwanie danych w bazie.
Program do pobrania: Tutaj


.:: ALLPlayer 2.1 TEST 15
Rozwojowa wersja programu do odtwarzania filmów ALLPlayer. Wyposażono ją w moduł LIVEUPDATE który pobiera samoczynnie uaktualnienia do programu i potrzebne kodeki, jak również usuwa te które mogą sprawiać problemy. Dodano m.in. szybki podgląd pliku jeszcze w całości nie ściągniętego z sieci, porawiono jakość wyświetlania napisów zwłaszcza w Windows XP, dodano możliwość wyświetlania filmu w pulpicie. Poprawiono moduł FIXAVI służący do naprawy plików avi, poprawiono rozpoznawania brakujących kodeków, poprawiono działanie z DirectX 9 i wiele innych zmian.
Program do pobrania: Tutaj


.:: CDOkładki ver.3.5
Dzięki temu programowi łatwo i szybko zaprojektujesz różnego rodzaju okładki na płyty CD.
Program do pobrania: Tutaj
 
Szukasz informacji o filmach?
Internet Movie Database

Przy projektowaniu tej wspomógł mnie szablon Marka Krasa